ХІХ Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми економічної кібернетики 2014»
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Шокотько_тези

Донизу

 Шокотько_тези Empty Шокотько_тези

Створювати по Admin Ср Жовт 01, 2014 4:32 pm

Шокотько Л.М., здобувач
ЗІЕІТ, ВП у м. Кривий Ріг


ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЙ ЕКОНОФІЗИКИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІКИ ФІНАНСОВИХ РИНКІВ

Використання концепцій еконофізики для моделювання складних соціально-економічних процесів принципово розширює межі наукового знання і створює багатий теоретичний і методологічний апарат дослідження систем і процесів усіх видів і класів, вводить нове розуміння незалежності і структури причинно-наслідкових зв'язків [1].
Для отримання можливості проведення більш повного аналізу кореляційних властивостей деякої складної квантової системи, зокрема,  фінансово-економічної   на  підставі аналізу  часових  рядів,  що  характеризують  динаміку  її  складових  елементів,  важливим етапом є перетворення вхідних даних зі звичайних часових рядів в мережеву структуру. Спочатку по сукупності  часових рядів будується карта кореляцій, далі можливі два види аналізу: класичний RMT-аналіз та мережний аналіз.
Важливим у мережному аналізі є  обране порогове значення коефіцієнта кореляції. Дослідимо характер динаміки алгебраїчної зв’язності та енергії графу, як характеристик різних видів асиметричності по відношенню до вихідного ряду.
Згідно з даним розподілом проведено аналіз основних топологічних та спектральних характеристик щоденних значень досліджуваних фондових індексів.
 Шокотько_тези 510
Проведений спектральний аналіз фондових індексів, як складних систем різного ступеня складності та різної розмірності, показує високу інформативність спектральних характеристик для дослідження динаміки та станів даних систем з урахуванням кореляційних зв'язків в середині мереж.

Список використаних джерел:
1. Синергетичні та еконофізичні методи дослідження динамічних та структурних характеристик економічних систем: [Монографія] / Дербенцев В.Д., Сердюк О.А., Соловйов В.М., Шарапов О.Д.– Черкаси: Брама-Україна, 2010. – 300 с.
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 66
Дата реєстрації : 30.09.2014

https://probl-econom-kiber.ukraine7.com

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі